"Když přijdete s něčím novým, nejprve vás budou ignorovat, pak se vám začnou vysmívat, pak s vámi budou zuřivě bojovat a nakonec to přijmou. Tehdy zvítězíte."

Volně přeložený citát: Julius Frontinus

REDOXNÍ SIGNALIZACE A VODA ASEA.

V souvislosti s tímto projektem se hovoří o srovnatelnosti s objevem např. penicilinu nebo popisem DNA.

Hmota přirozeně směřuje k entropii. Ke stavu, který vyžaduje nejméně energie k udržení (Penfield). A přesto všechno je život na této planetě udržitelný a vyvíjí se. Navzdory 150 let staré Darwinvě publikaci o původu druhů zůstává otázka, co je podstatou života, nezodpovězena. Co propojuje svět neživé chemie s živou biochemií? Co transformuje dostupnou volnou energii zaměřenou proti entropickému procesu tak, že život zůstává živý? Je to redoxní proces. (Narain Naidu, Redox Life, vydalo Bio - Rep Network Media 2013)

Proces přenosu informace, energie. O co jde? O management prostředí na buněčné úrovni. Buňky a buněčné organely pro svou komunikaci potřebují zvláštní molekuly, kterým se říká redoxně signální molekuly, dále RSM.

Tyto RSM zodpovídají za přenos informací, co a jak se má v organismu dít, jak je utvářena a funguje bílkovina jako základní stavební jednotka našich těl, jaké geny budou aktivní a jaké ne, jak má probíhat metabolismus, co se má kde hojit, co má regenerovat, nebo která buňka má odumřít, aby vytvořila prostor pro buňku zdravou...Na téma „redox signaling“ Vám odborný server pubmed.gov vyhledá přes 10.000 odkazů o odborných studiích na téma anti-aging, hojení, regenerace buněk, dělení buněk, součinnosti RSM při asimilaci vitaminů, enzymů, minerálů, terapie rakoviny, lupenky, AIDS, atd. atd.

RSM se podílejí na správném metabolismu živin, na antioxidačním procesu zpracování katabolitů při tělesné námaze, na oddálení nástupu únavy, na činnosti srdce, na způsobu a časování využívání kyslíku svalovou tkání. To vše má vliv na konečný fyzický výkon nejen sportovce.

Bez činnosti RSM, tedy bez mnoha organizovaných datových toků, by neměl organismus jak fungovat.

 

S přibývajícím věkem slábne buněčná aktivita a schopnost organismu produkovat tyto RSM klesá. Vše se hojí pomaleji, tělo víc bolí, regenerace je delší, imunita slabší, průběh nemocí je závažnější, myšlení je méně pružné... Do toho se mísí vlivy prostředí, okolních volných radikálů v podobě toxinů, dále virů, bakterií, nesprávné životosprávy, stresu z práce, z hypotéky, z problematických vztahů...

Postupem doby a věkem vliv těchto podnětů nabývá na síle a tělo již není schopno neustálé interakci s prostředím a všudypřítomnými volnými radikály čelit, protože se začne molekul RSM nedostávat.

I když přijímáme potravní doplňky, vitamíny, minerály, enzymy, i ony pro své zpracování potřebují RSM. Bez dostatečného množství RSM projdou tělem bez využití.

Ačkoli pro skeptika není žádný zázrak dost velký, na trh přichází produkt, který tělu tyto RSM doplňuje. Voda ASEA.

Její příchod samozřejmě budí mnoho vášní. Z ekonomických důvodů. Představte si roky budovaný hrad z kostek. Kostička ke kostičce, až vybudujete složitý systém stojící nikoli na zájmu člověka, ale na zájmu byznysu.

Při vší úctě k urgentní medicíně, rehabilitacím, plastikám a rekonstrukčním zásahům vracejícím lidi do života...

Vyrábíte jako koncern lék na ledviny. Při jeho aplikaci vyléčíte ledviny, ale poškodíte srdce. Naštěstí vyrábíte i lék na srdce. Při jeho podávání pomůžete srdci a poškodíte játra... Ale i na játra jsou léky... Ty taky vyrábíte.

Iatrogenní příčiny úmrtí, tedy příčiny úmrtí vyvolané léčbou, jsou nejčastější příčinou úmrtí vůbec. Pacienta je třeba léčit, nikoli vyléčit. A farmaceutický trh to ví.

A teď se na trhu objeví firma, která má jeden jediný produkt a tím produktem tento hrad z kostek, tento lineární koncept léčení, začne bořit, a tvrdí, že její řešení není zaměřeno PROTI něčemu, ale PRO to, aby se tělo mohlo vyléčit samo. Že k tomu jen potřebuje, aby se informace dostaly na to správné místo včas. A doloží to výzkumem, případovými studiemi, vlastní zkušeností živých osob. "Nevěříš?" dí Kristus Tomášovi. "Tak si sáhni. Jsem živý."

Bylo to tak vždy, když se objevilo něco, na co svět nebyl připraven. Na stavbu lodí z materiálu, který sám o sobě neplave, na stavbu letadel těžších než vzduch, na to, že Země není středem vesmíru a není plochá, že svět je jedna energie a nikoli vzájemně izolované objekty. Vždy se oponenti oháněli vědou a měřením.

Mohly se snad lodě ze železa postavit až tehdy, když nějaký vědec vynalezl vodní vztlak? Nikoli. Ten tu byl vždy. Čekalo se jen na to, až si toho někdo všimne.

A stejné je to s ASEOU.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7LdvHipaLzs&feature=youtu.be

Vyslechněte přednášku lékařky, která s produktem pracuje 9 měsíců a seznámí Vás s řadou příběhů spojených s vyléčením konkrétních diagnóz:

https://app.box.com/s/s5eqe1qhi5gjuvur29bi

a pusťte si krátké video.

 

ASEA. Něco, co je určeno generaci 40 a výše. Mládí vrátit nelze, ale lze posunout stáří a udělat jeho průběh důstojnější a samostatnější. Lze posunout výkonnost lidí v aktivním věku a vylepšit si zdraví.

Zajímá vás to?

Kontaktujte nás na   nebo Tel: +420 773 515 917 nebo si přečtěte další info na http://vkasparek.teamasea.com

Najděte si termín semináře, který vám bude termínem i vzdáleností vyhovovat na www.dike.cz/redoxni-signalizace

 

 

 

Zpět na úvodní stránku