DOBRÉ RADY PRO VZESTUP

Marcia A. Phillips
20.3.2000


 

Marcia vytvořila tyto poznámky pro čištění, uzemění, kineziologické svalové testy, detoxifikaci a mnoho dalšího. Mohou být velmi užitečné nejen pro Vás, pro Váš vlastní růst a nanebevzetí, ale i pro vaše klienty a studenty. Poděkujme Marcii, že je pro nás vytvořila!

Seznam denního čištění pro vzestup.

Aby jste zůstali centrovaní, nepřijímali nechtěné energie, a zůstali spojení s vaším vnitřním vedením, je důležité denně čistit vaše energetické pole. Když se probudíte, než jdete spát, a kdykoli mezi tím, kdy se necítíte dobře nebo uděláte něco zraňujícího (např.: když posuzujete), to je obzvlášť ten správný čas na vyčištění vašeho energetického pole. Nejprve se uzemněte a uveďte do činnosti kundalini.

1. Je mým záměrem a JÁ požaduji stanovit mé hranice. Vše co je v mé přítomnosti, musí být v souladu se mnou. Všechny disharmonické osobnosti, entity nebo JÁ JSEM přítomnosti musí odejít.

2. Je mým záměrem v tomto životě kompletně ukončit vzestup. Je mým záměrem a JÁ požaduji vyčistit jakékoliv energie, entity, monady, JÁ JSEM přítomnosti a všechny aspekty mé absolutní duše, které nerezonují s mým kompletním vzestupem nebo božským plánem mé duše.

3. Je mým záměrem a JÁ požaduji svrchovanost. Nikdo a nic mne nesmí vlastnit.

4. Je mým záměrem a JÁ požaduji neškodit na všech úrovních reality-vědomé, podvědomé a nevědomé.

5. Je mým záměrem a JÁ požaduji uvolnit všechnu temnou karmu a všechny zastřené, temné aspekty mé duše.

6. Je mým záměrem a JÁ požaduji uvolnit všechnu temnou karmu všechny zastřené temné poradce z mého vedení.

7. Je mým záměrem a JÁ požaduji zvednout všechny roušky.

8. Je mým záměrem a JÁ požaduji uvolnit a rozebrat všechny vymyšlené reality včetně těch vztahujících se k rodině, myšlenkám třetí dimenze, vztahům, práci, spiritualitě, domovu, vlastnictví, atd.

9. Je mým záměrem a JÁ požaduji uvolnit všechny genetické a biologické vzory, které nerezonují s mým záměrem na kompletní vzestup.

10. Je mým záměrem a JÁ požaduji uvolnit, roztrhnout, a rozebrat všechny programy závislosti, izolace a oddělení.

11. Já uvolňuji všechny vztahy se Sedmi Kumary a přijímám Sedm Zákonů Neubližování.

12. Já uvolňuji všechny programy, propletence, svazky, prokletí, přisahy, dohody, zakletí, ujednání, háčky a smlouvy s hierarchií Thota, Voltaira, Yahweho, Sanandy, Ramy, Melchizedeka, řádu Melchizedeka, Sanat Kumary a Helia.

13. Je mým záměrem a JÁ požaduji návrat všech jemných těl (zkrze jemné zlaté síto, aby byly očistěné ): éterického, emocionálního, tvořivého, intuitivního a mentálního, a navrácení všech těl, které jsem já vzal.

14. Já prosím průvodce léčitele aby opravili všechna má éterická těla, která jsou roztříštěná, zlomená, rozdrásaná nebo prasklá, a nechali tyto části obnovit a vyléčit.

15 Já prosím průvodce léčitele aby opravili všechny mé éterické rozvodné kanály, opravili a vyměnili všechny deformované a chybějící, rozuzlili a opět pospojovali všechny vodiče.

16. Já uvolňuji jakoukoliv elektrickou energii, která narušuje moje pole nebo vtělení, a prosím průvodce léčitele, aby vyjmuli všechny implanáty, které nejsou v souladu s mým kompletním vzestupem.

17. Je mým záměrem aby se vzory mé temné části vynořily bez projevu ve fyzickém.


DETOXIFIKACE TĚLESNÉ FORMY A AURICKÉHO POLE

Jakmile zvýšíte svoji frekvenci, toxiny jsou uvolňovány z těla. Je to důležeté, detoxifikovat tělo, aby mohlo snadněji zvyšovat vibrace, přeměnit buněčnou strukturu na krystalickou, zmenšit bolesti a předcházet nemocem. Navíc, aurické pole může být přeplněno a potřebuje pročistit.

1. Potraviny: Meloun, hodně vody-pročistění vody citronem nebo limetkou je obzvlášť vhodné; detoxifikační čaje. Červené víno, červené hroznové víno, ananasový moloun a sladký muškátový meloun podporují krystalickou přeměnu. Jezte, co vaše tělo požaduje.

2. Lehké cvičení (nenamáhejte svalstvo)-plavání a chůze.

3. Slunění.

4. Bublinkové masáže.

5. Koupele: použijte 0,6kg Epsomovy soli v tak horké vodě, jak jen vydržíte, Lázeňské procedury, bahenní koupele, a podobné.

6. Drhnutí solí(viz. níže).

7. Prohánějte detofifikační a tonizující vibrace vaší kundalíní.

8. Žehnejte vašemu jídlu 1-2 minuty aby se odstranily toxické vibrace a doplnily vibrace, které vaše tělo potřebuje.

 

SŮL NA DRHNUTÍ

Ingredience:

V malé krabičce smíchejte 2 šálky soli s 6 polévkovými lžícemi jojobového nebo mandlového oleje spolu s 1-2 polévkovými lžícemi z každého vonného oleje. Dobře promíchejte. Dobře uzavřenou krabičku si dejte do koupelny.

Každý den po sprše důkladně rozetřete plnou dlaň soli po celém těle. Počkejte 1-2 minuty. Opláchněte bez použití mýdla do sucha se osušte. Bude to nádherně vonět!

Sůl udělá dvě věci. Odrhne mrtvé buňky z pokožky a póry tak budou účinější při odstraňování jedů. Zbývající sůl a olej na pokožce bude ještě dvě hodiny po osprchování odstraňovat toxiny. Ještě navíc, sůl (a obzvláště levandule) odstraňuje entity a bloky z vašich jemných těl.

Připravené směsi lze koupit:

V'TAE, 571 Searls Avenue, Nevada City, CA 95959; 800-643-3011.

Dobrý spánek (Neroli, Melissa, Turkish Rose, Rose Geranium, Basil, Organic Lavender)

Andromeda (Frankincense, Myrrh, Sandalwood, Rose Geranium, Organic Lavender)

Svalový toner (Eucalyptus, Cyprus, Chamomile, Arnica, Ginger)

Velká Nula (32 oz. of pure Pacific sea salts and vitamin E-add your own essential oils)

 

SVALOVÉ TESTOVÁNÍ (KINEZIOLOGIE)

1. Táhněte energii odpovídající vašemu pohlaví tělem dolů a do země (široké energetické vlny pro ženy, úzké energetické vlny pro muže).

2. Táhněte kundalíní nahoru páteří a do ruk. Je velmi důležité, aby vaše energie stoupala nahoru a ne dolů. Požádejte vaší JÁ JSEM Přítomnost, aby vám pomohla.

3. Odpojte se od jakéhokoli jiného zdroje pravdy nebo energie mimo té, která pochází z vaší JÁ JSEM Přítomnosti a absolutní duše, t.j.,vašeho vnitřní vedení.

4. Požadujte neutralitu (nezasahování) aby jste neovlivnili výsledky.

5. Otestujte připravenost položením otázky, na kterou znáte odpověď (např. "Je moje jméno …?").

6. Pečlivě formulujte položenou otázku. Buďte jasní, struční a přesní.

Tato metoda lze použít pro vedení ve všem. Na jídlo, které máte jíst, na jaký film se máte koukat, až po zjištění vašeho stupně iniciace.

 

PRSTOVÉ POZICE PRO SVALOVÉ TESTOVÁNÍ

Uzavřený kruh - Test palcem a ukazováčkem

Dva kruhy

Jeden kruh a malíček


STANOVENÍ HRANIC VAŠEHO POLE

Je důležité stanovit hranice kolem vašeho energetického pole, aby cokoliv vyčistíte nebo uděláte podobného se nevrátilo zpět k vám. Hranice slouží také k tomu, aby vás chránila proti škodlivým energiím a entitám. Hranice není zeď, ale spíše filtr. Neoddělují, ani vás neizolují. Dovolují, aby energie procházela vaším polem oběma směry, ale slouží k tomu, aby nevpustily dovnitř energie, které nechcete, aby vstoupily. Pomáhají vám podle vašeho záměru zůstat svrchovaným pánem energie vašeho pole a ztělesnění. Zde je několik příkladů jak ustanovit a udržet své hranice.

1. Udržujte záměr být svrchovaným pánem svého pole a mít kolem něj jasně definované hranice.

2. Udržujte záměr aby cokoliv uvolníte nebo podobně vyčistíte, se nemohlo vrátit. Protáhněte růžovou vibraci odpuštění vaší kundalíní a sexuální energií, aby zpálila a přeměnila všechnu karmu, která se k tomuto uvolnění váže.

3. Zůstaňte uzemnění! Je mnohem menší šance být ovlivněn nechtěnými energiemi, jestliže je vaše duše ukotvená ve vaší formě. Ujistěte se, že používáte energii, která odpovídá vašemu pohlaví-se širokými vlnami pro ženy, mělkými vlnami pro muže. To pomůže návratu duše do vaší formy. Zpomalte frekvenci aby byla více "mužská", jetliže potřebujete silnější hranice. Neměňte však šířku vln.

4. Uzemněte váš dům, pokoj, auto, pracoviště, apod. kdekoliv jste. Udržujte záměr být svým vlastním svatým prostorem. Žádná škodlivá energie ani entita ji nesmí narušit.

5. Ustanovte monádu nebo vaši JÁ JSM Přítomnost, aby udržovala vaše hranice a upozornila vás, když se něco bude snažit vaše hranice narušit.

6. Rozšiřte vaši sexuální energii a vpusťte do ní červenou vibraci vzteku a/nebo růžovou vibraci odpuštění, když se ocitnete v situaci, která vás vyrušuje.

7. Obklopte vaše současné pole slabě stříbřitě modrým světlem ochrany z hvězdy Altieryn. Ukotvěte je do země.

8. Poházejte sůl kolem hranic vašeho domu nebo bytu nebo položte talíř se solí vedle vaší postele. Též je dobré vykuřování šalvějí.

9. Máte-li pocit, že negativní energie vstoupila do vašeho pole (cítíte úzkost, depresi, rozladění, apod.) uzemněte se, nasměrujte červenou vibraci hněvu do vaší kundalíni a sexuální čakry aby jste negaci odehnali, vyvolejte růžovou vibraci odpuštění pro transmutaci karmy a obnovte vaše hranice. Vyvolejte zpět zápisy do akáši, genetické informace, rozvody nebo čhi, které byly použity.

10. Škodlivé informace k nám mohou přijít zkrze myšlenky jiných bytostí. Stanovte hranice z éterických zrcadel aby odrážely takové myšlenky zpět ke svému původci. To je podpoří v jejich lekcích, které se sem přišli naučit.

JAK SE UZEMNIT

Uzemnění je stav který nastává, je-li duše plně zabydlená v těle, až k prstůmu na nohách a je spojená s jádrem země uzemňujícím provazcem. Být uzemněný je důležité pro naší bezpečnost, ochranu, vývoj, vedení a pomoc Matce Zemi a nám a zpětně od ní. Nedostatek uzemnění je genetickým problémem vrámci celého lidstva. Většina lidí ztratila schopnost spojit se s Matkou Zemí. Jak se mění genetická informace v průběhu vzestupu, uzemnění se stává nevědomým stavem bytí, které nevyžaduje vědomý záměr z naší strany. Dokud se tak nestane, zde je několik použitelných rad jak zůstat uzemněný.

 

Důvody neuzemnění:

Techniky pro uzemnění:


Copyright © 1998–2000 Karen Danrich. Všechna práva vyhrazená.
Překlad: Vratislav Kašpárek, 2000

 

Zpět na obsah