Energetický report: Upadl vám spodek?

24.dubna 2007

 

Zdravím!

            Jestliže máte posledních pár dnů pocit, že nejste ve svém těle, vznášíte se v jakémsi neznámém prostředí, máte pocit, že nejste k ničemu připoutáni, dokonce ani sami k sobě, nebo máte pocit, že vám upadl spodek, tak nejste sami.

            Když k tomu přidáme pár bezesných nocí, nevolnost, závratě a k tomu třeba ještě pocit, že tak úplně přesně nevíte, kde vlastně jste, pocit vystrašenosti, zoufalství, nebo třeba strach, tak je to docela přesný popis našeho současného energetického prostředí.

            Uskuteční se vůbec někdy naše sny a naděje? Jak můžeme vůbec tvořit to, po čem naše srdce touží? Kde je naše podpora? Kde to vlastně vůbec jsme? Je vůbec něco skutečné? Mohu vás ujistit, že vše je jak má být, a vše, jako vždy, je přesně tak, jak je potřeba aby bylo.

            Před několika dny nás zasáhla mohutná vlna energie. Téměř doslova vyhodila mnohé z nás ze židle. Tento výbuch a energetický náraz do naší současné energetické reality posunul a odvál mnohé. Byla to doba a příležitost ke změně a odložení starých vzorů bytí a chování a ovládání naší osobní energie. Staré vzory byly doslova odkopnuty, nebo alespoň vyneseny na povrch.

            Jestliže jste citliví jedinci, možná jste cítili záchvěvy a nevěděli proč. Hned poté, co se přes nás tato ohromná vlna energie převalila, jsme se ocitli v prostoru mnohem menší hustoty. Proto můžete mít pocit vznášení se v prostoru, nenapojenost na nic v okolí, čeho byste se mohli zachytit. Proto může být do značné míry ovlivněn náš pocit bezpečnosti a z toho plynoucí zmatek.

            Souhrnně řečeno, mnohé se může zdát značně divné. Nyní je pohyb energií malý a oklopuje nás ticho. Ticho vzniklé energetickým nárazem z nedávna, který nás postihl.

            Když píši tyto řádky, objevil se přede mnou anděl (což je velmi neobvyklé) s tímto vzkazem:

 

 

"Nyní nastala nová vláda míru a pokoje. Nová nárazová vlna světla zvěstovala nový úsvit. Můžeme se radovat z hojnosti, kterou přinese. Je to opravdový úsvit nové éry. Uvědomte si, že bude překypovat novými příležitostmi. Je čas na kouzla. Je čas, abyste máchli svojí kouzelnou hůlkou a sledovali, jak se zázraky dějí."

 

 

            Když nepociťujete nic z toho, co je napsáno výše, může to mít několik důvodů. Hlavně si uvědomte, že v tom nejste sami. Čím výše vibrujeme jako planeta a jako celek, tím jsou zřetelnější a extrémnější veškeré níže vibrující energie, když vstoupí do našeho prostoru. Protože vše je umocněno čím jsme výše a nepříjemné pocity jsou větší, když si přitáhneme něco, z čeho máme tento pocit, protože samozřejmě hledáme zkušenosti a vzory v sobě, které nejsou v souladu s vyššími říšemi.

            Nyní, když jsme dosáhli na další stupínek na energetickém žebříku, jsou nám mnohé z těchto vzorů přímo vmeteny do tváře se značnou silou. Toto poslední energetické vzedmutí, či bombardování opravdu zesílilo mnohé v nás. Toto je podivný prostor, protože když si nyní zvolíme negativní myšlenky, nebo uděláme nepatřičný, či nesprávný předpoklad, je nám v plné síle a živých barvách ukázáno, co jsme si mysleli, že je pravda, i když to může přicházet z velkého nepochopení vzniklého v naší minulosti.

            Triviální fráze "tvoříte si svoji vlastní realitu", je nyní mnohem pravdivější než kdykoliv předtím. V co věříme a co si vybereme, v tom budeme hrát. Jestliže jsme schopní zaměřit naší pozornost a myšlenky na pozitivní věci a vyšší řád, ocitneme se okamžitě v novém snu a realitě. Takto se můžeme pozvednout nad vědomí mas a prožít velmi odlišné zážitky.

            Výsledkem toho je, že si sami tvoříme své vlastní vězení. A protože okolní energie jsou nyní klidné, panují naše myšlenky a víry, nebo to, co se opravdu vynořuje z nás samotných. Takže když se cítíte nechutně a ve stresu, rozhození a plní strachů, je to proto, že si povolujete pochybnosti, strachy, nejistotu a podobné energie, které vyvěrají z vás.

            Tyto zkušenosti jsou zde hlavně proto, protože se energie vytrácí a jsou nehybné. Tvorba nastává když vše kulminuje a střetává se ... z vnějšku, stejně jako z vnitřku. Nikdy to není pouze jednosměrné. Když energie vyšších vibrací udeří z vnějšku, pak jsou to ony, které převládnou a my máme úplně jiné pocity. Nyní však vnější energie nejsou přítomné. Takže když budeme věřit, že nás prostě na chvíli zavalilo ticho, což se brzy změní - jako vždy, můžeme tuto příležitost využít a zaměřit se na to, co opravdu chceme a po čem toužíme.

            Z tohoto důvodu možná pociťujeme tlak abychom učinili rozhodnutí, i když máme pocit, že nám chybí patřičná podpora. Je toho na nás dost, můžeme být neobvykle zaneprázdněni a přitom se divit, jak se vlastně dostaneme do další reality kterou potřebujeme a víme, že chceme tvořit.

            Důvěřujte tomu, že se věci změní. Důvěřujte tomu, že budete podpořeni. Důvěřujte tomu, že nyní prožíváme pouze období klidu po bouři, která se přes nás nedávno, jako vlna energie vyšší vibrace, přehnala. A vězte, že anděl se vzkazem, který se nečekaně objevil, měl pravdu.

            Přeji vám v tomto kouzelném období nebe v srdci, hvězdy v duši a zázraky ve vašem životě.

 

Do příště nashledanou,

 

Karen Bishop

 

originál najdete na http://www.whatsuponplanetearth.com

překlad V.Kašpárek 2007

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Zpět na obsah