Novinky ke druhé fázi.

22. června 2004

  Mám pocit, že druhá fáze Operace Terra začala první týden v dubnu 2004. Čekala jsem s veřejným prohlášením, abych viděla, jak se situace bude rozvíjet. Nyní jsem přesvědčena, že opravdu jsme "v tom" a že se věci budou neúprosně vyvíjet dokud se vše nezavrší. Zrovna jsme prošli slunovratem, a tak budou události gradovat a zrychlovat, až dosáhnou maximálního rozsahu změn při příští rovnodennosti a dále k dalšímu slunovratu, kdy se cyklus zopakuje.

  Při každém porodu, dokonce i při vzniku nové planety, nastane okamžik, kdy je možná pouze cesta vpřed.

  V terminologii černých děr se to nazývá "horizont událostí", bod, ze kterého "není návratu". My jsme nyní již prošli bodem, ze kterého není návratu, a proto se budou události rozvíjet neúprosně do té doby, než se kompletně vynoří nový svět - nové Stvoření.

  Zatím jsme na začátku procesu, který se podle mého bude rozvíjet následující dva roky, nebo tak nějak. Stále předpokládám, že Třetí díl Vzkazů začne vznikat zhruba v polovině roku 2006, ale žádné přesné datum mi nebylo sděleno, ani jsem nedostala žádné sdělení, které by se toho týkalo. Nebeské Zástupy dodržují své prohlášení, že nebudou nějaký čas předávat žádné informace, aby naše zkušenost z této doby byla co nejbohatší. Stále předpokládám, že vzkazy, které začnu dostávat pro Třetí díl, nás budou připravovat na období konečného kataklizmatu, evakuace a posunu pólů, což já pořád očekávám v roce 2007. Toto je však pouze můj osobní pocit a předám vám nové informace, jakmile budou dostupné.

  Mezitím bych se s vámi ráda podělila o svůj soukromý pohled na současnost, jaká je role naší "mise" v této době a jak to souvisí se Třetí Fází. Předem zdůrazňuji, že NIKDY není nic přesně tak, jak předpokládám. Stvořitel má rád překvapení a toto je cesta odhalování tajemství, objevů, moudrosti a vnitřního porozumění. Nejdůležitějším úkolem současnosti je vyrovnat se s minulostí a tomuto úkolu věnovat plnou pozornost a energii. Na personální úrovni to znamená velikou očistu a nejvíce pomůžeme planetě, když umožníme očistné procesy na osobní i planetární úrovni a vytvoříme jim prostor.

  Naším úkolem je stát se čistým vodičem pro Vyšší světlo přicházející na planetu, něco jako bleskosvodem, čímž vlastně jsme. Zástupy mě soukromě upozornili na to, že mnozí lidé se budou v následujících dvou letech stěhovat. Důvodem je, že budeme vytvářet energetické uzly lidské energetické sítě pokrývající planetu, kterými budou přenášeny přicházející energie. Ráda bych připomněla, že všichni lidé, kteří jsou součástí Operace Terra sem přišli hlavně proto, aby pomohli planetě v její transformaci, na rozdíl od ostatních lidí, kteří jsou zde pro jiné účely a zaměření. Mnozí z nás mají schopnosti léčit, pracovat s energií. Jsme v různých dobách voláni k podpoře různých událostí, ale jako skupina je naším hlavním úkolem služba planetě, a proto si uvědomte, že vlastní očistou pomáháte planetě s tou její!

  Zmíním se o dvou věcech, které se dějí v místě mého bydliště a které ukazují na změny probíhající na jemněhmotných úrovních: Bydlím u jezera, které má neobvyklé magnetické vlastnosti a často se na jeho povrchu tvoří stejně vzdálené bílé pruhy orientované severo-jižním směrem, i když vane vítr z jihozápadu. V posledních čtyřech letech se vytvářely tyto pruhy vždy přesně v severo-jižním směru, ale od začátku dubna se tvoří s odchylkou 10 až 45 stupňů směrem k východu. Podle mého to je známka změny v magnetizmu planety, což by potvrzovaly nové druhy ptáků, které zde dříve nebyly. Jedna paní z okolí mi povídala, že se u ní letos neobjevili netopýři, kteří tam vždy byli. Jak ptáci, tak netopýři používají k navigaci magnetizmus Země. Možná si někteří z vás všimli podobných věcí. Slunce též ovlivňuje magnetizmus Země, což by souhlasilo z prohlášením ve Vzkazech, že Slunce funguje jako čočka směřující energii k Zemi a hraje tak roli při energetickém posunu, který právě probíhá.

  Další věcí, která se odehrála letošní jaro, je změna počasí a též hmyz je velmi odlišný. Jaro bylo neobvykle dlouhé, ale něco roste "dříve než by mělo" a něco zase "později". Možná to souvisí s nestabilním magnetickým polem planety. Hmyz se zdá být neobvykle odolný. V dubnu měly proskurníky tak prokousané listy od hmyzu, jako mívají v červenci, a když jsem je zkusila postříkat insekticidem, tak to mšice vůbec neovlivnilo. (Připomnělo mi to "super" hmyz ze scifi filmu z padesátých let, který byl odolný proti všemu.) Intuitivně cítím, že je důležité, aby hmyz získal tyto "super" schopnosti jako první a mám pocit, že je to předzvěstí změn v ekosféře v blízké budoucnosti.

  Podle toho co lidé popisují ve Fóru na stránkách Operace Terra si myslím, že mnoho lidí prochází čištěním na úrovni buněčné paměti a vyrovnání s 3D. Pro mě to znamená vlny emocí, které někdy trvají i několik dní a které se objevují bez zjevné příčiny. Když se stoupajícím energiím začnu bránit, projeví se fyzickou bolestí. Přesně jak říkám: "odevzdání se je cestou překonání".

  Co se týká blízké budoucnosti, předpokládám, že neobvyklé počasí bude hlavním fenoménem po celý rok. Vzhledem k roli, kterou USA hrají ve světové politice předpokládám, že jakmile bude po prezidentských volbách a inauguraci, můžeme očekávat zrychlené hroucení sociálních struktur v celém světě s možností negativních finančních důsledků a směřování k narůstajícím válečným konfliktům. Je dobré si uvědomit, že i když věci vypadají pro povrchní pohled ničivě, včetně hrozného strádání, které doprovází mnohé z těchto událostí, jsou ve skutečnosti znamením hlubokého očistného procesu, který vyústí ve zrození stvoření úplně jiného světa. Pro nás je tím světem Terra, ale mám pocit, že "12 bran", o kterých se mluví v Bibli (Odhalení 22:12), může znamenat 12 různých východů k "budoucí Zemi". Ať už to bude jak chce, já jsem začala být již před dlouhou dobou přesvědčena o tom, že moje cesta vede na Terru, a stále jsem o tom přesvědčena. Většina lidí na Zemi má jiný cíl a ti lidé, se kterými jsem v kontaktu a kteří vědí (prostřednictvím svého vedení, snů a vizí) kam vede jejich cesta, jsou s tím srozuměni a v souladu. Terra je pouze jednou z budoucích Zemí, takže je jasné, že existují jiné vzkazy pro ty, jejichž cíl je jiný.

  Mezi doporučené knihy na webu Operace Terra jsem přidala "P.M.H. Atwater- Future Memory". Dr. Atwater, která v roce 1977 třikrát "zemřela", v ní zkoumá zkušenosti blízké smrti. Odlišuje se od jiných názorů a popisuje vzor, který nazývá "posun v mozku", který se v mnohém podobá procesu, kterým procházíme, i když neprocházíme zkušeností blízké smrti. V jejich knihách jsem našla mnoho užitečných informací a doporučuji vám je k přečtení. Brzy přidám odkazy na její další knihy a budeme o nich diskutovat ve Fóru a o tom, jak souvisejí s tím, čím právě procházíme.

  Ve Fóru na Operace Terra zveřejňuji mé nové zkušenosti, komentáře a odhalení. Je skvělé být ve spojení se vznikající komunitou podobně smýšlejících. Více informací najdete na webu. Brzy zveřejním další novinky, ale nyní to je vše, oč jsem se s vámi chtěla podělit.

 

Mír a požehnání vám

Lyara

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Copyright 2004, Celestial Way. Tyto informace jsou volně šiřitelné za předpokladu, že jsou uváděny takto kompletní, nejsou nijak upravovány a měněny a tato formulace zůstane součástí textu včetně následujících adres:

originální www stránky: http://www.operationterra.com

e-mail: lyara@operationterra.com

překlad: V. Kašpárek, 2004

http://vzestup.stesticko.cz

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Zpět na obsah