Zpravodaj od Zástupů.

22. srpna 2007

      Takže, požádali jsme o rozmluvu, protože bezprostředně dochází ke změnám, které se týkají členů prvních dvou vln. I když členové první vlny je zřejmě budou pociťovat mnohem silněji, týkají se obou skupin.

      Od té doby, co jsme vám doručili poslední zpravodaj z 12. srpna, jste pravděpodobně zaznamenali značný nárůst a zrychlení očistných procesů. Jak se říká, "pustili jsme se do toho", takže vše, s čím je potřeba se vypořádat a co ještě není dokončené, je nyní na pořadu dne a vyjímek je velmi málo. To znamená intenzivnější a neúprosné pročišťování, které pro mnohé z vás může být nepříjemné a vyvolávat prudké fyzické symptomy, neboť rychlost protékající energie se zvyšuje. Ještě stále leží před vámi hezký kus cesty, takže musíme urychlit nezbytné změny, kterými musíte projít.

      Je to něco na způsob cílové rovinky na cestě k plnému vědomí. Když použijeme přirovnání k porodu, tak je to doba intenzivního nárůstu porodních bolestí, kdy už prakticky nejsou pauzy mezi jednotlivými stahy a novorozenec je vytlačen z dělohy do naprosto odlišného prostředí. Takže můžete očekávat vytrvalý tlak, dokud nedojde k ukončení procesu, vy dojdete do stavu plného 4.0 uvědomění a vědomí, které je vaším cílem, a tlak již nebude potřebný. K dosažení cíle je potřebný patřičný čas, proto vás žádáme o trpělivost a vytrvalost.

      Cesta bude mnohem jednodušší, když si uvědomíte, že byste se o sebe měli starat a uděláte si čas na relaxaci a pořádný odpočinek. V určitých fázích tohoto posledního tlačení může být potřebný významný "klidový mezičas", proto prosím ponechte tlačení na nás a VY netlačte! Když občas potřebujete zpomalit nebo si odpočinout, udělejte to. Buďte na sebe velmi mírní. Procházení touto fází není vůbec nic snadného a když se na povrch vynoří nějaké staré rány, které touží být osvobozeny, mohou být pocity a emoce někdy značně nepříjemné.

      Dýchejte zhluboka. Dejte si teplou koupel. Udělejte si čas sami na sebe a co nejvíce povinností přesuňte na někoho dalšího. Zjednodušte si život. Méně znamená mnohdy více. Zbavit se odporu je nyní mnohem důležitější než kdykoliv předtím. Uvědomte si, že "drogy a prášky" jsou blokátory, takže na ně nespoléhejte při snižování bolesti. Používejte přírodní prostředky jako jsou rostlinné esence, aromaterapii a akupresuru pro uvolnění zablokované energie, která se někde tlačí. I některé rostliny se chovají jako drogy a blokují přirozenou funkci organismu, takže buďte opatrní. Toto je energetický stav a proto vyžaduje energetickou podporu a ne fyzickou.

      To je pro tento okamžik vše. Později dodáme další informace.

 

Amen, Adonoy Sabayoth. My jsme Nebeské Zástupy.

------------------------------------

© Copyright Sara Lyara Estes, 1999—2007

e-mail: lyara@operationterra.com

Poštovní adresa: Lyara c/o Celestial Way, PO Box 7278,Kalispell, MT 59904 (USA)

Tato zpráva patří k sérii článků, které jsou všechny v originále a zdarma dostupné na www stránkách Operation Terra (www.operationterra.com). Nejlépe jsou tyto zprávy srozumitelné v kontextu předchozích článků a je možné je volně rozšiřovat za předpokladu, že není nijak měněn obsah předkládané informace, a tato formule zůstane součástí textu.

Překlad Vratislav Kašpárek 2007

 

  Zpět na obsah