Další krok
29. prosince 2007

Dlouho jsme čekali na „událost“, která by znamenala počátek vyzvednutí první vlny do 4D. Nebeské Zástupy nám připomínaly, že vzestup ve všech svých stádiích je proces, ale též naznačovaly, že v určitém okamžiku každého jednotlivce dojde též k „události“.  Na Štědrý den ve 4 hodiny odpoledne místního času (23hod GMT) jsem se svojí asistentkou měla to privilegium sledovat první takovouto událost – vyvrcholení dlouhodobého procesu týkajícího se mého kocoura Amadora.

V březnu 2006 došlo k řadě událostí, které jasně naznačovaly, že se máme odstěhovat z našeho domu na vesnici ve státě Washington. Byla jsem vedena vydat se na východ a v hlavě jsem viděla určitou budovu, ale nevěděla jsem, kde stojí. V dubnu jsem šla s Amadorem na pravidelnou prohlídku a očkování k veterináři. Bylo mu již 15 let, rozvíjel se mu šedý zákal a krevní testy vykazovaly zvýšenou hodnotu hormonu štítné žlázy – což je u starých koček běžné. Rentgenové vyšetření ukázalo, že kulhá z důvodu pokročilé artritidy v levé kyčli a tak dostal Cosequin – přírodní léčivo pro kočky na hojení kloubů. Jinak se vše zdálo normální.

Dům, který mi byl ukázán, jsme objevili na venkově v Montaně a 25. května 2006 jsme tam dorazili a začali se zabydlovat. Někdy uprostřed června jsme objevili malinkou bulku o velikosti sušeného hrášku na Amadorově břichu blízko pravé slabiny.  V srpnu jsme s ním šly k novému veterináři na krevní testy, jak nám doporučil starý veterinář z Washingtonu. Nový veterinář nám ukázal, že nárůstek se zvětšil na velikost fazole a tak jsme ho požádaly, aby ho vyndal a poslal do laboratoře. Výsledky testu se vrátily jako velmi agresivní forma rakoviny, hemangioma sarcina, která se často objevuje u psů, ale velmi zřídka u koček.  Je vždy smrtelná a nelze ji léčit. Jedna provedená studie na 14 kočkách říkala, že průměrná délka života s tímto nádorem je 11 měsíců a náš veterinář nám řekl, že náš kocour pravděpodobně zemře do 3 měsíců. Nevěřili jsme, že by zvládl vydržet do vánoc 2006.

V té době jsem obdržela „návštěvu“ bytosti, která se identifikovala jako Lord Amador.  Lord Amador je urostlá lidská 4D bytost s kočičími rysy, která pochází pravděpodobně z rasy, která byla ve starém Egyptě nazývána bohové s kočičí hlavou. Lord Amador  bude zodpovědný za evakuaci a péči o zvířata, která mají svůj cíl na Teřře. Informoval mě, že Amador bude „vyzvednut“, že nebude trpět a že nám bude umožněno sledovat jeho „odchod“.  V té době jsem předpokládala, že Amadorova tělo  zmizí, jak bude zahrnut do 4D těla Lorda Amadora, ale jako obvykle čas ukázal, že vše je jinak, než jsem kdy očekávala.

Nádor za nějaký čas narostl do docela značných rozměrů, pak se zdálo, že ho Amadorův imunitní systém začíná likvidovat a nádor se zmenšoval. Když jsem ho v srpnu 2007 vzala na vyčištění zubů, přinesl si domů velmi nakažlivý virus horních cest dýchacích, který chytil při anestézii u veterináře. To byla veliká překážka a nádor začal opět růst. Veterinář nalezl druhý nádor v jeho těle, který byl někde mezi žaludkem a slezinou. Amador přestal s nádorem bojovat a proces přijal. Teď bylo na nás, abychom to též přijaly. Letos 11. prosince, kdy došlo ke konjunkci Jupitera, Pluta a Galaktického centra, došlo k dalšímu zrychlení událostí.

Amador začal málo jíst a jeho energie ubývala. Moje asistentka je též spirituálně nadaná a odstranila z jeho pole dvě entity, které mu odebíraly energii. Na pár dní se zlepšil, ale pak se jeho stav opět začal zhoršovat. Zjistily jsme, když jsme jej kontrolovaly, že je obklopen zlato-červeným světlem. Pracovali na něm Lord Sananda, Lord Michael Andronicus, 4D já mé asistentky a 4D vyjádření Amadorova dvojčete - Lady Starbright. Mé 4D já moc nepomáhalo, neboť nemám patřičné zkušenosti. Z mého pohledu to vypadalo, jakoby navazovali jakási jednotlivá vlákénka z různých částí jeho těla a světelného vajíčka, které ho obklopovalo. V jednom okamžiku jsem si uvědomila, že světelné vajíčko je skutečnou kopií energetického vzoru Lorda Amadora. Tyto body tvořily „korespondenční body“ – specifické energetické oblasti odpovídající Amadorovým energetickým polím, která musela být propojena a sladěna.

U Amadora došlo k transplantaci jádra ve stejné době jako u mě, mého manžela i mé asistentky – 31. července 2005. Nyní chápu, že „jádro“, které bylo transplantováno, obsahuje kopii všech našich energetických 3D vzorů a že Amadorovo jádro opatřilo data, která bylo možné napojit ze 3D do odpovídajících energetických oblastí 4D těla Lorda Amadora. Toto napojování odpovídajících bodů trvalo zhruba 3 dny a poté byla aktivována další fáze.

V 11 hodin 25. prosince na Amadorovi všichni ukončili práci a byl obklopen elektrickým polem, které ho udržovalo ve stabilním stavu. Lordu Amadorovi asistenti pomohli si lehnout a transfer byl ukončen ve 4 hodiny odpoledne. Amadorův „duch“ a identita  kompletně splynuly s Lordem Amadorem, který poté vstal a pomalu odkráčel. Během této doby do kočičího Amadorova těla vstoupil jiný duch – který patřil kočce, kterou moje asistentka dříve znala. Této záměně se často říká výměna duší. Něco takového jsem vůbec nečekala, takže jsem druhý den ráno požádala Nebeské Zástupy o vysvětlení. Následuje odpovídající část rozhovoru:

„Ze všeho nejdřív musíme potvrdit, že se tvůj Amador opravdu spojil se svou zbývající částí - Lordem Amadorem, takže pro něho je tato část vzestupu ukončena. To, co jste pozorovaly, bylo včlenění do Lorda Amadora a odpovídající posun v identitě k bytosti Lorda Amadora od bývalé kočky. Shodné dotykové body jsou nutné pro přemostění mezery mezi jedním vyjádřením a druhým, ale jakmile je transfer ukončen, nic z původní identity nezůstává – je naprosto pryč.

Takže nyní se vraťme k otázce kočičího těla a toho, co můžete očekávat pro svá humanoidní těla, až nadejde jejich čas transferu zpět do 4D?

Pro kočičí tělo neexistuje způsob, jak vzájemně propojit všechny atomy na odpovídající části těla Lorda Amadora. Duch byl ztělesněním Lorda Amadora a byl nyní povolán zpět ke svému zdroji. Tělo bylo opuštěno a kočičí duch, který ho nyní obývá  je dobrovolník, který dokončí jeho životní cyklus, což od tebe vyžaduje přijetí tohoto procesu a sledování jeho umírání. Nebude trpět. Bude nadále slábnout a až už tělo nebude schopné si udržet integritu, tak duch odejde a vám zůstane tělesná schránka. Musí to tak být, aby ses dostala na vyšší rovinu přijímání a opuštění minulosti. Ten, kterého jsi měla ráda, je pryč. Tento cizinec tě nebude tak přitahovat, jako ten předchozí, takže se jedná o postupný proces, který se dokončí. Není potřeba abys zasahovala. Život zkrátka vyvane a bude konec.

Co se týká tvého vlastního posunu do 4D, bude to posun vědomí a uvědomění, které – jakmile bude ukončeno – ti umožní objevit se v jakémkoliv těle a místě, které si bude situace vyžadovat. To je něco, co se nemusíš učit. Je to nedílnou součástí takového stavu vědomí. Jakmile dokončíš svůj posun do 4D, bude ti to prostě přístupné.

Duchové, kteří nyní obývají zvířecí těla (psi, kočky, atd.), ale kteří jsou na úrovni 4D lidmi, zde svá těla nechají. Ti, kteří jsou zvířaty na úrovni 3D i 4D – posunou své vědomí do 4D bez opuštění svých těl. V té době budou mít 3D realitu kompletně zpracovanou. Někteří lidé i některá zvířata zde zanechají svá těla („zemřou“), aby se mohli později narodit na Teřře. To se stalo například Geronimovi (Amadorův bratr, který zemřel v dubnu 2002).

Způsob i konkrétní podrobnosti se budou případ od případu lišit. Operace Terra je rozsáhlá – zahrnuje miliony nyní a mnoho dalších milionů později, takže nelze zevšeobecňovat. Jedná se o velmi komplexní a organizovanou akci, která umožňuje zajišťovat potřeby v každé situaci. Načasování je též součástí procesu, protože každý jednotlivý proces je koordinován v součinnosti s celkem.

Takže dej svoji lásku a péči tomuto malému kocourkovi, který je nyní s tebou. Využij ho k tomu, abys dala sbohem jemu i životu, který jsi s ním prožila – všem jeho částem a vzpomínkám. Tvůj Amador jde dál, ale toto tělo zůstalo, aby ti pomohlo vypořádat se s minulostí…

Nech to přirozeně plynout a dovol tomu ukázat ti cestu.

Amen, Adonoy Sabayoth. My jsme Nebeské Zástupy."

Tato zkušenost přidala naprosto novou úroveň komplexnosti k mému chápání celého procesu. Existují další zvířata o kterých víme, která budou nyní Amadora následovat. Jeden další transfer kočka – člověk a transfer kůň – 4D kůň. Vypadá to, že tato první „vyzvedávání“ jsou jakýmsi tréninkem pro týmy, které budou pracovat na členech první a druhé vlny až přijde jejich čas v průběhu roku 2008.

Mám pocit, že vražda Benazir Bhutto v Pákistánu 26. prosince je též významným mezníkem, co se týče celého procesu. Podle mého názoru se jedná o další velký krok vedoucí ke globální válce a zdá se, že jak tyto události pokračují, rozvíjí se i „OT“ takže to jaksi běží souběžně.

Mám pocit, že je čas rozšířit naší vizi o Operaci Terra takže brzy přidám pár stránek do sekce „O Operaci Terra“. Myslím, že toto první začlenění odhalilo dost o komplexnosti „OT“, které probíhá za scénou a budu se snažit to co nejlépe a co nejsrozumitelněji podat. Požádám Zástupy aby mi pomohly s podrobnostmi. V každém případě jsme vstoupili do kompletně nové fáze „OT“ a rok 2008 bude určitě velmi zajímavý.

Lásku a požehnání vám,
Lyara

------------------------------------

© Copyright Sara Lyara Estes, 1999—2007

e-mail: lyara@operationterra.com

Poštovní adresa: Lyara c/o Celestial Way, PO Box 7278,Kalispell, MT 59904 (USA)

Tato zpráva patří k sérii článků, které jsou všechny v originále a zdarma dostupné na www stránkách Operation Terra (www.operationterra.com). Nejlépe jsou tyto zprávy srozumitelné v kontextu předchozích článků a je možné je volně rozšiřovat za předpokladu, že není nijak měněn obsah předkládané informace, a tato formule zůstane součástí textu.

Překlad Vratislav Kašpárek 2007

 

  Zpět na obsah