Reconnection®

Obnova napojení

 

 

 Co je to The Reconnection®?

The Reconnection® je obnova napojení jedince na energetickou mřížku planety a vesmíru dle prvotního vzoru, pomocí velmi vysokých frekvencí světla, které jsou nyní na planetě dostupné pravděpodobně vůbec poprvé. U mnoha lidí má toto napojení za následek razantní zlepšení zdravotního stavu.

 

Autor této metody, americký chiropraktik a špička ve svém oboru - Dr. Eric Pearl, ve své knížce říká:

"Když dnes vaši pacienti vnímají něco, co nikdo jiný nevnímá, vy víte, že je vedete na novou transsenzorickou úroveň existence. Přinášíte světlo a informace na tuto planetu - a tam kde je světlo, nemůže být tma. Skrze toto světlo a informace přicházejí transformace a uzdravení."

Během Reconnection dochází k nastartování procesu napojování se na vesmír, což dovoluje Rekonektivnímu léčení zaujmout své místo. Tyto frekvence světla obsahují nové informace, díky nimž jsme schopni komunikovat s novými úrovněmi světla a jsme schopni se znovu napojit na zdroj.

 

Rekonektivní léčení®:

V knize Dr. Erica Pearla najdete několikrát popis této metody:

"To co děláte, znovu spojuje vlákna." "To co děláte, znovu spojuje řetězce."

Během léčení dochází k napojování vláken DNA, což jsou nositelé informací uvnitř lidského těla. A pravděpodobně fungují též jako anténky pro příjem, jenom musí být správně pozapojované. Řětězci jsou zde míněny základní stavební kameny hmoty tak, jak je chápe teorie řetězců, tedy jako smyčky enerií, které vibrují různými frekvencemi, a tato frekvence určuje jejich formu. To je tedy to tajemství, které vás propojí s vesmírem a umožní vám přístup k mnoha dalším informacím, které budete potřebovat, abyste si byli schopni vylepšit svoji tělesnou schránku, i se rozvíjet správným směrem.

Rekonektivní léčení se dá chápat jako zastřešující metoda všech možných léčitelských směrů, neboť vás propojí s vaší prvotní a dokonalou představou vás samých.

 

Samotné rekonektivní léčení trvá okolo 45 minut, ale vaše propojování bude pokračovat i když půjdete domů. Můžete se rozhodnout, kolik sezení budete chtít absolvovat a do jaké míry se v těchto nových energiích vykoupat. Obvyklý počet sezení je jedno až tři na danou záležitost, kvůli které jste se pro léčení rozhodli.

Samotné reconnectivní léčení je vlastně jakási bezkontaktní energetická masáž na lehátku nebo vsedě a výsledný efekt se projeví tam, kde ho tělo momentálně nejvíce potřebuje. Dochází při něm pravděpodobně k napojování vaší DNA na světlo a léčení je vlastně jakýmsi vedlejším efektem. Nejprve si chvíli popovídáme, pak si lehnete a uvolníte se, zatímco na vás budu působit, a pak si opět popovídáme. Tato energie je velice inteligentní a proto jí během sezení nijak neusměrňujeme a ona sama koná zázraky. Nemohu vám slíbit, že se uzdravíte, nebo že zmizí problém, kvůli kterému jste přišli. Nemohu znát opravdovou příčinu vaší nemoci, to bychom ji museli začít zkoumat například pomocí metody SRT (ale to je zase o něčem jiném). Na druhou stranu vím jednu věc jistě - ke zlepšení stavu dojde u každého. Jenom občas někde úplně jinde, než jsme chtěli, očekávali nebo tušili. Možná se díky léčení změní od základů celý váš život. Co se během léčení děje, to vám asi nikdo nevysvětlí a nejspíš to ani nikdo neví. Je to jednoduché a krásné, jako vše dokonalé.

Pokud máte o léčení zájem, vyhraďte si na sezení asi jednu hodinu. Za jedno sezení zaplatíte 1000,- Kč  

 

Vaše Reconnection®:

Reconnection je metoda komplexního napojení vašich energetických uzlů na energetické proudy vesmíru. Probíhá ve dvou sezeních, která jsou rozdělena do dvou po sobě následujících dnů anebo obden. Každé sezení trvá okolo 45 minut. Celý proces je bezdotykový a probíhá podobně jako rekonektivní léčení. K popsání rozdílu mezi léčením a Reconnection bych použil přirovnání s počítačem. Zatímco v prvním případě se připojíte na internet na chvíli dostatečnou k tomu, aby si váš software stáhl aktualizace, v druhém případě dojde k trvalému širokopásmovému připojení do světové sítě..

Během sezení můžete vnímat různé pocity, vlny energie proudící celým tělem, vidět barvy a cítit vůně. Můžete mít pocit, že nejsme v místnosti sami. Také se může ozvat vaše tělo a vy můžete vnímat velice reálné fyzické pocity a uvědomovat si, kde je v těle nějaký problém.

Všichni, kteří si svým Reconnection prošli, přiznávají velké pozitivní změny v životě. Současně je však Reconnection silným individuálním zážitkem a každý z nás ho prožívá svým úžasným a jedinečným způsobem. A opět se vám přihodí to, co je pro vás momentálně nejdůležitější. U mě to například místo léčení nastartovalo velmi výrazný nárůst vibrační úrovně..

Za vaše osobní Reconnection zaplatíte ekvivalent $333, jako kdekoli jinde.

 

 Eric Pearl popsal své zkušenosti ve velmi čtivé knize:

 Ukázky z knihy a dalších materiálů:

-Biografie Erica Pearla

-Historie Reconnection

-Časté dotazy

  Kde mě najdete:

Kontaktní adresa:

Ing. Vratislav Kašpárek

561 01 Hnátnice 13

Česká Republika

Tel: +420 773 515 917

GPS: 50°1'22.22"N; 16°26'7.35"E

 Objednávka:

Pošlete mi váš požadavek na zamluvení termínu sezení na  

nebo mi pošlete vzkaz z kontaktem níže uvedeným formulářem

nebo mi jednoduše zavolejte.

 

 

  Fotogalerie:   Klepnutím na obrázek jej zvětšíte

Certifikát Level I/II

Dr.Eric Pearl v Praze 2009

Certifikát Level III

Dr.Eric Pearl a já v Praze 2010

Japonská zahrada

s Paulem E. Jonesem v Praze 2010


Na úvodní stránku

 

 Design: JVK

Rekonektivní léčení Vám změní život k lepšímu. Očekávejte zázrak. Zázraky se dějí.

[CNW:Counter]