Vážení a milí,

vítám Vás na stránkách s různorodým materiálem vhodným pro cestu vzestupu a děkuji za Váš zájem. Doufám, že Vám pomohou s vibračním posunem tak jako mě.
      Původně tyto překlady vůbec nebyly určeny pro širší veřejnost ale pouze pro pár přátel a pro mě. Proto neprošly redakční ani jazykovou úpravou. K tomu se vrátíme až bude trochu více času. Když se tento archív začal rozrůstat, našel se prostor k jejich zveřejňování a bylo mi doporučeno dát je k dispozici. A tak od 26.9.2000 jsou tyto verze přístupné všem vážným zájemcům. Zatím mám pocit, že je v současné době pro většinu lidí nejdůležitější pochopit o co jde a tak se snažím přidávat stále nové překlady co nejrychleji. Zapojit se vyžaduje totiž vědomý záměr a ten si těžko stanovíte, když nevíte ani o co jde ani kam to vede.
      Nejrozsáhlejší a podle mého soudu i nejzávažnější a stále se rozšiřující je sekce Duchovní školy vzestupu, kde je velmi podrobně popsán proces vzestupu a krystalické transformace těla na základě vlasních zkušeností a mnoho použitelných rad. Tuto oblast studujte prosím od začátku protože na sebe channelingy navazují a odkazují se na informace z předchozích článků. Ostatní sekce jsou ucelené celky, kde moc změn už nenastane.
      Jsou zde též používané termíny, které nejsou v běžné mluvě zcela běžné. Mnoho termínů jsem nenašel ani v podrobných slovnících a tak jsem se snažil co nejvíce se přiblížit obsahu anglického originálu. Když tedy narazíte na termín kterému přesně nerozumíte, čtěte dál. Narazíte na něj jistě i v další souvislosti a jeho podstata se vám vyjasní.

Přeji Vám na vaší cestě mnoho Lásky Světla a Požehnání

Namaste

____________________________________________

Namaste ve starém sanskrtu znamená:
      Oceňuji místo v tobě, kde dlí celý vesmír.
      Oceňuji místo v tobě, které je Láskou, Pravdou, Světlem a Mírem.
      Jsi-li ty v tomto místě v tobě a já v tomto místě v sobě, pak jedno jsme.

Saint Germainův výklad:
      Bůh JÁ JSEM mé duše stále zdraví Boha JÁ JSEM ve tvé bytosti.

Poznámka:
      JÁ JSEM je biblické jméno Boží.


Zpět na úvodní stránku